• info[at]faranik.ir
  • 33281244 086

این دستگاه در مراکز مخابراتی کوچک، جهت مانیتورینگ آلارم های محیطی  قابل نصب می باشد. دستگاه آلارم مانیتورینک V3.0  یک سخت افزار الکترونیکی است  که به وسیله یک نرم افزار پشتیبانی می گردد. به این دستگاه سنسور های مختلفی متصل می شود. به کمک این سنسور ها پارامتر های فیزیکی گوناگونی اندازه گیری شده و جهت تجزیه و تحلیل به دستگاه آلارم داده می شود.

 

 

این دستگاه پس از پردازش اولیه، از طریق یک مودم و خط ADSL، اطلاعات خود را به سرور مانیتورینگ واقع در مرکز مخابرات استان می رساند. بر روی سرور نرم افزار دیگری نصب می شود و توسط آن پردازش تکمیلی صورت می پذیرد و از این قسمت می توان اطلاعات لازم را دریافت کرد و در واحد OMC آن را مانیتور کرد. همچنین این اطلاعات را می توان بصورت SMS  نیز در اختیار کاربران قرار داد.

در زیر به برخی از سنسور ها و ویژگی هایشان که در این سامانه استفاده شده اشاره می گردد.

  • سنسور دما و رطوبت :

این دستگاه یک سنسور دما و رطوبت را پشتیبانی می کند. هر سنسور دما قادر است دمای منفی چهل درجه تا مثبت هشتاد و پنج درجه سانتیگراد را اندازه گیری نماید.

 

 

  • سنسور های برق سه فاز و یا برق 220 ولت شهری:

این دستگاه قادر است برق سه فاز و یا برق 220 ولت شهری را سنس کند و در صورتی که برق سه فاز خطا داشته باشد و یا قطع گردد آلارم برق سه فاز را اعلان کند. همچنین اگر در مرکزی برق سه فاز وجود نداشت می تواند برق 220 ولت شهری را چک کند و در صورتی که این برق دچار قطعی و یا خطا کردد آلارم آن را اعلان نماید.

  • سنسور ولتاژ باتری:

دستگاه نسخه سه می تواند برق DC  باتری و یا برق رکتی فایر موجود در مرکز را بطور دقیق اندازه گیری و مانیتور نماید و به دلیل اهمیت این ولتاژ برای آن آلارم های متعددی در نظر گرفته شده است. این آلارم ها از قبیل DC LOW و DC HIGH و ... می باشند.

  • این نسخه به گونه ای طراحی شده که می تواند از فاصله بسیار دور (مرکز تا دستگاه)، سه ولتاژ مختلف را در محل نصب دستگاه کنترل و قطع و وصل کند، یکی از این ولتاژ ها برق DC 48v و ولتاژ دوم برق AC 220 v و سومی هر ولتاژ دلخواه دیگر می باشد.
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction