• info[at]faranik.ir
  • 33281244 086

میکروفون رومیزی PC مدل MC-100 برای کاربردهایی نظیر آموزش مجازی، کلاس های آنلاین، چت صوتی و ضبط صدا طراحی و ساخته شده است. کانکتور USB میکروفون را به پورت USB کامپیوتر متصل کنید و فیش استریوی آنرا به جک ورودی میکروفون کارت صدا (جک صورتی رنگ) اتصال دهید. میکروفون را روی میز قرار داده و (از فاصله ی 10 سانتی متری تا فاصله ی 5 متری) صحبت کنید. دامنه ی سیگنال صوتی را می توانید به صورت نرم افزاری به مقدار مناسب تنظیم کنید. با روش سعی و خطا شما می توانید به بهترین سیگنال صوتی دست یابید. ویژگی ها: دارای کنترل بهره اتوماتیک (AGC)، نویز کم، پهنای باند مناسب( 20HZ تا 20KHZ) و مصرف برق بسیار پایین می باشد، به طوری که این میکروفون می تواند دائم به کامپیوتر متصل باشد. تذکر: این میکروفون مناسب آمپلی فایرهای صوتی نمی باشد و نیز از اتصال کانکتور USB به آداپتور خودداری کنید.

 

راهنمای راه اندازی و تنظیمات

فیش استریو میکروفون را به جک قرمز رنگ میکروفون در کامپیوتر (PC) متصل کنید.

کابل USB میکروفون را به یکی از پورت های  USB کامپیوتر متصل کنید.

در صورت نیاز به تغییر سطح صدای میکروفون از مسیرControl Panel گزینه Sound را انتخاب کنید. در این پنجره سربرگ Recording را انتخاب نمایید.

 

 

بر روی میکروفون مورد نظر دو بار کلیک کنید، سپس در پنجره   Microphone Properties تب Levels  را انتخاب کنید. در این پنجره سطح صدای میکروفون را تنظیم کنید. 

 

مشخصات فنی محصول مطابق با جدول زیر می باشد:

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction