• info[at]faranik.ir
  • 33281244 086

متخصصین شرکت Fraunhofer آلمان به تازگی جورابی ساخته اند که مناسب افراد دیابتی می باشد. افرادی که دچار دیابت حاد می شوند حس های عصبی پایین پای آنها ضعیف می شود و ضربه و حرارت را در نوک انگشتان و پایین پا به خوبی حس نمی کنند. لذا آنان در معرض خطر جراحت پا قرار می گیرد.

Socks 1 Compress

 

جوراب های طراحی شده این شرکت همانند سیستم های آلارم مانیتورینگ محیطی فشار و دما عمل می کنند، به گونه ای که هر گاه به یکی از سنسورهای فشار آن ( یعنی به یک نقطه پا ) ضربه وارد شود و یا در اثر ایستادن زیاد و نا مناسب  بخشی از قسمت پایین  پا تب کند و حرارت آن بالا رود، سنسور آن ناحیه، آن را حس کرده و دیتای مناسب به پردازنده کوچک تعبیه شده در جوراب می دهد، آنگاه این دیتا پس از پردازش، به صورت WiFi به گوشی موبایل داده می شود و ضمن ثبت در حافظه، روی صفحه نمایش، مانیتور می گردد .

 

Socks2 Compress

 

 در صورتی که بیمار پایش دچار مشکل شود، چون آلارم آن در حافظه گوشی قرار دارد، لذا هنگام مراجعه به پزشک درمان با دقت بیشتر انجام می شود و بیمار نیزدچار مشکلات روحی نمی شود. چون صنعت میکرو الکترونیک در ایران کمی ضعیف است، با قیمت پایین نمی توان این سیستم آلارم مانیتورینگ را پیاده سازی و تولید کرد. اما از آنجا که این تکنولوژی در اکثر کشورها وجود دارد این نوع جوراب آلارم مانیتورینگ به زودی و با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه خواهند شد.

نوشته شده توسط : شرکت پویا ارقام فرانیک

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction